Ogłoszenie o naborze do służby - docelowo starszy ratownik-kierowca

 

Z dniem 27 listopada 2019 roku ogłoszony w dniu 16 września 2019 roku nabór kandydata do służby w Komendzie Powiatowej PSP w Żywcu został zakończony.

 

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu ogłasza z dniem 16.09.2019 r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo starszy ratownik-kierowca) w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu - termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 30.09.2019 r.

Czytaj więcej: Ogłoszenie o naborze do służby - docelowo starszy ratownik-kierowca

Ogłoszenie o naborze do służby - docelowo starszy ratownik

 

Z dniem 27 listopada 2019 roku ogłoszony w dniu 16 września 2019 roku nabór kandydata do służby w Komendzie Powiatowej PSP w Żywcu został zakończony.

 

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu ogłasza z dniem 16.09.2019 r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo starszy ratownik) w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu - termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 30.09.2019 r.

Czytaj więcej: Ogłoszenie o naborze do służby - docelowo starszy ratownik

Nabór do służby - stażysta - docelowo starszy inspektor

Komendant Powiatowy PSP w Żywcu ogłasza postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty - docelowo starszy inspektor, w codziennym rozkładzie czasu służby w Sekcji Organizacyjno- Kadrowej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu – termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 22 stycznia 2019r. 

Czytaj więcej: Nabór do służby - stażysta

Wynik naboru na stanowisko Główny Księgowy

Informacja dotycząca wyniku naboru na stanowisko Główny Księgowy w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu.

wynik

Ogłoszenie o I etapie naboru na stanowisko Główny Księgowy

Informacja dotycząca I etapu naboru na stanowisko Główny Księgowy w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu.

Do pobrania - protokół z I etapu naboru

Ogłoszenie o naborze do korpusu służby cywilnej

 

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu ogłasza nabór do pracy na stanowisko główny księgowy w korpusie służby cywilnej.

Miejsce wykonywania pracy, komórka organizacyjna i stanowisko pracy:

  • Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu ul. Objazdowa 2, 34-300 Żywiec
  • Sekcja Finansów
  • główny księgowy - 1 etat

 Ogłoszenie zostało opublikowane na stronie internetowej www.zywiec.kppsp.gov.pl oraz na stronie internetowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów http://nabory.kprm.gov.pl pod numerem 37533.

Pliki do pobrania:

pdf   Ogłoszenie o naborze
pdf  załącznik nr 1
pdf  załącznik nr 2
pdf  załącznik nr 3
pdf  załącznik nr 4
pdf  Zasady naboru