Odwiedzio nas: 6613265
                        
 

 

STRAACY ZWYCIʯAJA W YWCU

 W dniach 6 – 7 lutego 2010 na hali sportowej w ywcu Oczkowie odby si Turniej Piki Halowej o puchar Burmistrza Miasta ywca. W turnieju wzio udzia 12 amatorskich druyn pikarskich. Druyny te zostay podzielone na 3 grupy po 4 druyny w kadej grupie. Nasi straacy spisali si fantastycznie. Po zacitych bojach i przy ogromnym wysiku wygrali cay turniej i zajli pierwsze miejsce. Ponadto zawodnik z naszej jednostki ukasz Doma zosta wybrany najlepszym zawodnikiem caego turnieju. Poniej przedstawiamy wyniku ywieckich straakw.

Eliminacje grupowe:
PSP ywiec - kawica 3:0
PSP ywiec - Dziadki 1:3
PSP ywiec -  Partizant  11:1

Wyniki grupy pfinaowej:
PSP ywiec – Roma I 5:2
PSP ywiec - Kocierz 3:1

Fina
PSP ywiec – Roma II ywiec   -    2:2  (w karnych 2:1)

I miejsce  PSP ywiec
II miejsce  Roma II ywiec
III miejsce  Bankowa

Nasza Jednostk reprezentowali: Pawe Grny, ukasz Doma, Tomasz Furtak, Kamil Konieczny, Marcin Grny i bramkarz Damian Ury.

Image